Nowoczesny obiekt piłkarski

Arena Chorzów to efekt pasji do sportu osób, które od lat zajmują się promocją piłki nożnej wśród dzieci, młodzieży i społeczności Górnego Śląska. Jej połączenie z fachowością InterHall pozwoliło stworzyć nowoczesny, całoroczny kompleks boisk krytych, dostępny dla wszystkich mieszkańców Śląska.

Arena Chorzów w mediach

Portal SportŚląski.pl pisze o naszych obiektach. „Nowe boiska w Chorzowie. Arena już tętni życiem” – taki tytuł nosi tekst opublikowany na łamach jednego z czołowych śląskich mediów sportowych.

„Na Śląsku rośnie również zapotrzebowanie na obiekty przeznaczone dla sportu młodzieżowego i amatorskiego. Tu sprawy w swoje ręce wzięli prywatni inwestorzy. Przy ulicy Harcerskiej, obok kompleksu Szkoły Mistrzostwa Sportowego, powstały dwa w pełni kryte boiska do gry w piłkę nożną.
(…)
tym, że inwestycja trafia w zapotrzebowanie społeczne świadczy fakt, że po raptem kilku tygodniach od otwarcia, „Arena” tętni życiem niemal od rana do wieczora. Z boisk korzystają okoliczne szkółki piłkarskie, odbyły się już pierwsze turnieje, z gościnności nowego obiektu korzystali również trenerzy uczestniczący w kursie trenerskim Grassroots C.”
– to fragment wspomnianego artykułu.

Cały tekst jest dostępny pod tym linkiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *