Nowoczesny obiekt piłkarski

Arena Chorzów to efekt pasji do sportu osób, które od lat zajmują się promocją piłki nożnej wśród dzieci, młodzieży i społeczności Górnego Śląska. Jej połączenie z fachowością InterHall pozwoliło stworzyć nowoczesny, całoroczny kompleks boisk krytych, dostępny dla wszystkich mieszkańców Śląska.

Arena pełna radości

Kolejny turniej z cyklu „Arena Cup” za nami. Tym razem na naszych boiskach zagrali mali piłkarze z rocznika 2016. Emocji nie brakowało!

Raz jeszcze drużyny rywalizowały bez notowania wyników i wyłaniania zwycięzców. To nie oznacza jednak wcale, że 6-latkom nie zależało na strzelaniu pięknych goli. Wręcz przeciwnie – chęci do rywalizacji i zaprezentowania jak najlepszych umiejętności najmłodszym nie brakowało.

– Myślę, że w tej kategorii wiekowej wskazana jest dobra zabawa. Rywalizacja w sporcie jest ważna, ale na tym etapie powinno odbywać się to bez presji. Gracze mają na pierwszym miejscu stawiać na rozwój indywidualny przy dobrej atmosferze. To zdrowe i właściwe podejście – komentował po rozgrywkach trener Kamil Karch. – Na tym poziomie zawodnicy grają wszechstronnie, rozwijają swoje ogólne umiejętności, na określanie konkretnych pozycji przyjdzie czas później – dodał.

Na zakończenie zawodów każdy z uczestników odebrał pamiątkowy medal, a do domu zabrał z sobą również dobre wspomnienia i bagaż cennych doświadczeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *