Nowoczesny obiekt piłkarski

Arena Chorzów to efekt pasji do sportu osób, które od lat zajmują się promocją piłki nożnej wśród dzieci, młodzieży i społeczności Górnego Śląska. Jej połączenie z fachowością InterHall pozwoliło stworzyć nowoczesny, całoroczny kompleks boisk krytych, dostępny dla wszystkich mieszkańców Śląska.

8-latkowie rywalizowali w Arenie

2022.02.19 Chorzow Pilka nozna Juniorzy Turniej Juniorow Sezon 2021/2022 Turniej Arena Cup - KS Stadion Slaski N/z Foto Marcin Bulanda / PressFocus 2022.02.19 Chorzow Football Juniors Tournament Season 2021/2022 Turniej Arena Cup - KS Stadion Slaski Credit: Marcin Bulanda / PressFocus

Kolejne zawody z cyklu „Arena Cup” za nami. Tym razem na obiektach w Chorzowie rywalizowali zawodnicy i zawodniczki z rocznika 2014.

Dzięki formule turnieju, która charakteryzowała się grą „każdy z każdym” drużyny biorące udział w starciu mogły rozegrać blisko 2 godziny płynnej gry. Rywalizacja stała na wysokim poziomie, a uczestnicy w komfortowych warunkach mogli skupić się na nauce gry, efektownych paradach bramkarskich i zdobywaniu pięknych bramek. Każdy z zawodników zakończył turniej z uśmiechem na twarzy i medalem. Trenerzy podkreślali czystą i sportową rywalizację. Młodzi piłkarze zyskali cenne doświadczenie, które na pewno zaprocentuje w przyszłości.

Uczestnicy turnieju „Arena Cup U-8″:
K.S. Stadion Śląski Chorzów
K.S. Stadion Śląski Chorzów II
AP Hutnik Kraków
AS Wojkowice
Orzeł Łękawica
UKS Lisek Milówka
Czarni Sosnowiec
Orzeł Mokre
AP Team Gliwice

(zdjęcia: Marcin Bulanda/PressFocus)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *